Přeskočit na hlavní obsah

Komáři

Přátelé, kamarádi, bratři. Vy ostatní.
Vím, že nikdo moc tento blog nečte. A je mi to vlastně příjemné. Možná, až jednou - čirou náhodou - někdo zabloudí sem, jako když špatně odbočí na nějaké lesní pěšině. Zamýšlel jsem svůj první blogový test zacílit jenom jako výlev svých elévských studijních textů. Ale dnes jsem znechucen!
Dnes se ukázalo, že komunistická strana Čech a Moravy (vždy s malým k) je druhá. Na serveru Novinky.cz má 600 lidí plus s tím, že je taky budou volit. Prosím, to ne!  Proč ti lidé nechápou, že nic nejde vrátit, že tenkrát žili ve lži a dnesžijí ve stejné lži, ale zase mají mnohem víc možností. To jsou všichni tak naivní? Proč. Proboha. Proč? Proč nejsme schopni objektivně diskutovat, řešit problémy a poučit se z chyb? Plyté otázky, chápu. Ale jsem prostě nasranej. Právě teď!!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Agrokultura

V Tatcích ve Středočeském kraji stojí hřiště. Místo, kam jsme na sklonku komunismu a počátku nové doby chodili s vrstevníky trávit čas. Nehrály se tam žádné hry, vyjma obligátního fotbalu, spíš jsme se tam setkávali a socializovali. Stála tam taková podivná konstrukce z vláknocementových (nebo azbestových?) vlnitých desek na takové trubkové konstrukci. K čemu to vlastně mělo sloužit nevím, snad aby během fotbalu nepršelo na kola, protože zápas se odtud sledoval dost blbě. Tady se hojně ručkovalo a skákalo z trubky na trubku, houpalo se, přitahovalo, machrovalo a všelijak blblo. Vedle toho byly staré kabiny. Spartánské zázemí tateckého fotbalového týmu. (Asi půl sezony jsem byl taky jeho členem jako mladší žák)- Za tímto stavebním souborem tekla struha, přesněji Jezírkový potok. Je tam dodnes, pramení v tzv. Jezírku za obcí poblíž kravína a teče obcí okolo hřiště k Figuře – tateckému lesíku – na Milčice. A za kabinami stálo několik stromů na břehu struhy a na...